Більше про ЗНО за посиланнями:
ЗНО-2023
ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ В 2023 РОЦІ
https://testportal.gov.ua/yakymy-budut-vstupni-vyprobuvannya-v-2023-rotsi/
ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА НМТ 2023
ГОЛОВНЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ НМТ 2023 РОКУ
ПІДГОТОВКА ДО НМТ 2023
Календар ЗНО-2022
Інформаційний буклет
ЗНО-2022
Як зареєструватися для участі в ЗНО-2021
Про підготовку до проведення ЗНО у 2021 році
Деякі питання Проведення ЗНО у 2021 році
Пробне ЗНО-2020
Деякі питання проведення ЗНО в 2020 році
Корисна інформація для учасника ЗНО-2020
Особливості ЗНО-2019
Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 р.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести НЕ більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку:
- Українська мова і література
- Історія України
- Математика
- Біологія
- Географія
- Фізика
- Хімія
- Англійська мова
- Іспанська мова
- Німецька мова
- Французька мова
Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з Переліку за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року.
Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: академічного та профільного.
Учні закладів загальної середньої освіти, яким результат зовнішнього оцінювання з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за атестацію:
- отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;
- отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цю іноземну мову на профільному рівні;
У 2019 році результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати ДПА для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.
Основні терміни ЗНО-2019
Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.
Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.
Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.
До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червнятестуванням з хімії.
Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде оголошено:
- з математики, української мови і літератури та фізики до 14 червня;
- з іноземних мов та біології — до 20 червня;
- з історії України, географії, хімії — до 25 червня.