Прийом до 1го класу

  інформація про прийом до першого класу

  До уваги батьків майбутніх першокласників!

  Щоб зареєструвати дитину до 1-го класу на 2020-2021 навчальний рік треба заповнити заяву та відправити на електронну адресу школи: 22978628@mail.gov.ua

  Завантажити бланк заяви можна за посиланням

  Бланк заяви

  Також для прийняття документів з вступу дитини до школи можна використовувати  сайт «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» school.isuo.org . Інструкції для використання розміщені в розділі «Підтримка».

  Наказ про зарахування учнів до 1 класу

  Наказ про порядок зарахування до 1 класу

  Наказ про порядок зарахування до 1 класу

  Наказ про порядок зарахування до 1 класу

  Наказ про порядок зарахування до 1 класу

  Правила прийому дітей до 1-го класу

  Правила прийому дітей до перших класів. Рекомендації для батьків

  До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.

  Прийом дітей до початкової школи здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів, та відповідно до території обслуговування. Діти,які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

  Для зарахування дитини до 1 класу батьками, або особам, які їх замінюють, подаються такі документи:

  • Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Медична картка дитини встановленого зразка.

  Вимагати від батьків будь-які інші довідки, зокрема, з місця роботи, про заробітну плату тощо, а також збирати грошові внески, як умова зарахування до закладу,категорично забороняється.

  Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування.

  До спеціалізованих шкіл прийом проводиться відповідно Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 за №389;

  Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"