Матеріально-технічна база

Відомості про використання сучасних інформаційних технологій

Класні кімнати обладнані меблями, які підібрані відповідно віковим та фізіологічним особливостям учнів в тому числі одномісними партами для учнів 1-3 класів.

Всі класні кімнати оформлені  згідно з сучасними вимогами, матеріально-технічна база кабінетів достатня для викладання предметів.

Для забезпечення навчально-виховного процесу в кабінетах встановлено та використовуються мультимедійні обладнання, інтерактивні комплекси з мультимедійними проекторами.

Протягом 2020/2021 навчального року для учнів 1-х класів, які навчаються в умовах Нової української школи, отримано:

• наочно-дидактичний матеріал
    • ігровий набір «LEGO»
    • комплект меблів
    • мультимедійий комплекс

Заклад освіти  для здійснення освітньої діяльності  забезпечений приміщеннями, спортивним майданчиком для проведення у достатній кількості занять з фізичної культури, їдальнею.

Під час освітнього процесу використовуються комп’ютерні програми  українською  мовою. Програмне забезпечення відповідає діючим навчальним програмам.

КОРИСНІПОСИЛАННЯ

ЗНАЙТИНАС