Олімпіади, конкурси

    Закінчився І етап олімпіад.

    Вітаємо переможців та бажаємо прикласти максимум зусиль і показати високі результати у наступному етапі.

    Графік проведення ІІ етапу олімпіад

    Графік олімпіад

    МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ НЕ ВІД РОЗМІРІВ ЇЇ ТЕРИТОРІЇ ЧИ ПОТУЖНОСТІ ВИРОБНИЦТВА, А ВІД ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ МОГУТНОСТІ , ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ НАЦІЇ. - Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється через систему Малої академії наук, мета якої – формування інтелектуального потенціалу нації – майбутньої наукової еліти України. Роботи юних науковців є однією з актуальних форм задоволення інтересів і потреб особистості у додатковій освіті та професійному самовизначенні

    Додатки

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики

    ІІІ місце

    Кухаркова  Яна 8-Б клас

    Вчитель: Козинець О.Г.

    изображение viber 2020 01 21 15 33 30

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії

    ІІІ місце

    Мозок Назар 7-А клас - ІІІ місце

     Букіна Вероніка 7-Б клас - ІІІ місце

     Мозок Денис 9-А клас - ІІІ місце

    Вчитель: Ладинська Т.М.изображение viber 2020 01 22 21 29 22

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої праці

    ІІ місце

    Кухаркова  Яна 8-Б клас

    Вчитель: Лежніна С.П.

    изображение viber 2020 01 21 15 33 19

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії

    ІІІ місце

    Кухаркова  Яна 8-Б клас

    Вчитель: Плева І.М.

    изображение viber 2020 01 21 15 33 24

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики

    ІІІ місце

    Кухаркова  Яна 8-Б клас

    Вчитель: Медвєдь Т.Г.

    изображение viber 2019 12 03 13 18 55

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій

    ІІІ місце

    Гузь  Денис 8-Б клас

    Вчитель: Троян І.А.

    изображение viber 2020 01 21 15 33 27

    Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

    ІІ місце

    Лозовська Катерина 6-А клас

    Вчитель: Сенчуріна С.В.

    изображение viber 2019 12 03 13 18 51

    Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

    Букіна Вероніка 7-Бклас - ІІ місце

    Лапіна Поліна 9-А клас - ІІІ місце

    Вчитель: Фесенко О.І.

    изображение viber 2019 12 03 13 18 36

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

    ІІІ місце

    Лукашенко  Станіслав 10-А клас

    Вчитель: Бондаренко Н.В.

    изображение viber 2019 12 03 13 18 37

    Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

    ІІІ місце

    Грибук Анна 3-В клас

    Вчитель: Киреєва В.М.

    изображение viber 2019 12 03 13 18 42

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

    ІІІ місце

    Круглик Аліна 10-А клас

    Вчитель: Бойко І.В.

    изображение viber 2019 12 04 12 09 29

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови

    ІІ місце

    Демиденко  Ярослава 11-А клас

    Вчитель: Лукашенко Т.М.

    изображение viber 2019 12 04 12 11 19

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови

    ІІІ місце

    Лапіна Поліна 9-А клас

    Вчитель: Фесенко О.І.

    изображение viber 2019 11 06 10 39 04

    ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії

    ІІІ місце

    Гуща Діана 11-А клас

    Вчитель: Двоскін Л.Ю. 

    изображение viber 2019 12 06 10 04 27

    Нагороджується учнівський колектив нашої школи за зайняте ІІ місце в виставці - конкурсі "Щедрий врожай полісся"

    IMG 20191009 140643

    КОРИСНІПОСИЛАННЯ

    ЗНАЙТИНАС

    © 2021 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"